Frezja pełna czerwona - cebulki

Frezje są jednymi z najpiękniejszych roślin, które odmienią Twój ogród i sprawią, że nabierze on niesamowitego, pełnego pięknych, jasnych i intensywnych kolorów wyglądu. Ich słodki oraz świeży zapach sprawia, że są one często wykorzystywane jako kwiaty cięte. Dodatkowym atutem frezji jest również ich trwałość, dzięki czemu w wazonie mogą stać nawet 3 tygodnie. W sklepie Cebule Kwiatowe można zaopatrzyć się w najpiękniejsze frezje, których niezaprzeczalną zaletą jest prosta i wymagająca niewielkiej ingerencji uprawa.

Frezja cebulki

Kiedy sadzić frezje?

Frezje są praktycznie wolne od chorób i szkodników. Ich sadzenie przypada na okres od wiosny do wczesnego lata. Natomiast jeśli planujesz wstawić frezje do wnętrza możesz sadzić je nawet jesienią. Frezje najlepiej sadzić w grupach po 6-8 roślin, dzięki czemu uzyskasz najlepszy efekt wizualny. Oczekiwanie na pierwsze kwiaty trwa około 12 tygodni od ich posadzenia, jednak jest to moment, na który warto czekać. Frezje są wspaniałymi kwiatami, o które należy szczególnie zadbać w mroźne dni, ponieważ nie są to rośliny odporne na działanie bardzo niskich temperatur.

Cebulki frezji czerwonej - cena

Dostępne w sklepie Cebule Kwiatowe cebulki frezji wyróżniają się atrakcyjnymi cenami, które zachęcają do ich zakupu. Są one ustalane z uwzględnieniem potrzeb oraz wymagań klientów, w wyniku czego ich poziom nie jest dużym obciążeniem dla klienta. W sklepie Cebule Kwiatowe oprócz konkurencyjnej ceny można otrzymać również wiele cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji frezji, dzięki czemu prawidłowe dbanie o kwiaty nie będzie przysparzało żadnego problemu. Pracownicy sklepu są otwarci na kontakt z klientem, co przekłada się na przyjazną atmosferę podczas transakcji.

Cebulki frezji pełnej czerwonej - sklep

Sklep Cebule Kwiatowe składa się z niesamowitego zespołu osób przepełnionych pasją do roślin. Pracownicy sklepu posiadają wiedzę oraz doświadczenie, dzięki któremu mogą wspierać klientów podczas dokonywana przez nich wyboru, a także służyć przydatnymi i profesjonalnymi poradami w kwestii sadzenia, pielęgnacji oraz rozwoju kwiatów. Jest to ważny element budowania pozytywnych relacji z odwiedzającymi stronę klientami, z czego doskonale zdają sobie sprawę pracownicy sklepu Cebule Kwiatowe.